13. 10. 2015

Proč pečovat o vzhled a čistotu vozu?

Myslíte, že jen proto, aby hezky vypadal?  To samozřejmě také, ale důvodů je více.

Auta jsou hodně náchylná na špinavý interiér – do vozidla se dostává spousta nečistot z ulice, z obuvi, s nákladem, ale i otevřenými okny, dveřmi a co potom taková přeprava domácích miláčků nebo malých dětí. V létě, v zimě, v dešti v parnu se do auta dostává vše, co je kolem. A pokud každou chvíli auto nevysáváme, prach a jemné nečistoty se dostávají s první vlhkostí hluboko dovnitř čalounění, a nastává ráj pro roztoče a další havěť, kterou pak po vyschnutí dýcháme. Toto je většinou i zdrojem nepříjemného zápachu ve voze.

Rovněž extrémní klimatické podmínky působí negativně na povrchy materiálů našeho vozu jako vyblednutí čalounění, vysušení a ztráta pružnosti materiálů, skřípání plastových dílů. Máme tady další důvod, proč opečovávat svůj automobil. Vždy se bude líp a za vyšší cenu prodávat auto s perfektně vypadajícím interiérem i exteriérem.

Rozmazlujte svého drahouška na kolech! Za skvělou péči se nám může odměnit, krásným svěžím vzhledem a lepší životností.

   

Články

Poštovné zdarma od 150,- Kč

Poštovné zdarma od 150,- Kč

Nakupte víc jak za 150,- Kč a máte poštovné zdarma. Platí u platby předem na účet nebo platby GoPay.

EET

EET - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.